ONS Sneek heeft grote plannen.....iedereen is welkom

Ambitieus plan van ONS Sneek met uitnodigingen naar de leden en ouders van spelers Deze tekst komt van de site van ONS Sneek maar willen we je niet onthouden...

 

Beste ouders en jeugdspelers van ONS Sneek, Afgelopen week hebben jullie een mail ontvangen met daarin de uitnodiging voor de presentatie over de nieuwe campagne ‘door iedereen en voor iedereen’. Het kan zo zijn dat u deze mail nog niet heeft ontvangen, omdat een aantal mailadressen niet herkend werden. Hieronder kunt u een algemene versie van de verstuurde mail terugvinden. Mocht het onduidelijk zijn op welk tijdstip jullie bij de presentatie worden verwacht, vraag dit dan aan jullie trainer/leider. Namens de jeugdopleiding van ONS Sneek, de Business Club en het Jorn Feenstra Toernooi willen wij jullie uitnodigen voor een presentatie van zo’n 15 minuten over de nieuwe campagne “door iedereen en voor iedereen”. ONS Sneek is een zeer ambitieuze vereniging met de missie om de beste- en leukste club van Friesland te zijn. De vereniging heeft een duidelijke visie op de toekomst om topamateursport te combineren met breedtesport door continu te investeren in een goede organisatie, kwalitatief goede trainers, vernieuwende voetbalinitiatieven en het spelplezier van al onze leden. De campagne ‘door iedereen en voor iedereen’ heeft als doel om extra inkomsten te genereren om de jeugdopleiding de komende jaren verder te ontwikkelen en om een nog beter aanbod te creëren voor al onze jeugdteams.

Lees verder op site van ONS Sneek