Eindelijk het stadion komt er...

Van Wijnen gaat beginnen met de bouw van het nieuwe stadion aan de westkant van Leeuwarden en gaan de eerste heipalen daadwerkelijk de grond in. Op naar een Gouden Toekomst!

 

Ard de Graaf, algemeen directeur van SC Cambuur, spreekt van het begin van een nieuw tijdperk voor onze club. “Het is fantastisch dat de bouw na een lang en intensief traject nu dan echt gaat beginnen. Voor ons als club is het zonder te overdrijven een historisch moment en de aftrap van een nieuw tijdperk. Met het nieuwe stadion kunnen we eindelijk de enorme potentie van onze club gaan vervullen en krijgen onze supporters en sponsoren het stadion dat ze verdienen. Cambuur komt er nu echt aan.”

 

Geweldige impuls voor Leeuwarden

 

In juni 2021 heeft Van Wijnen de ontwikkeling van het nieuwe Cambuur Stadion overgenomen van projectontwikkelaar Wyckerveste. Arjen Oosting, directeur Van Wijnen Projectontwikkeling Noord en Oost. Verder lezen bij sc Cambuur