CHARLIE (12)UIT ESSEX RICHTTE EIGEN VOETBALCLUB OP: AUTISTIC FC

Onze club was het geesteskind van Charlie, de oprichter. Zijn idee na het nodige denkwerk was om een team op te richten voor autistische kinderen. Dit idee werd in 2019 verwoord in de achtertuin. Ze gingen aan de slag om zijn droomteam te creëren, een veilige omgeving voor autistische kinderen om begrepen te worden en zichzelf te zijn.

 

"Onze visie is om inclusief voetbal breder beschikbaar te maken in het VK. We streven ernaar om de gouden standaard van inclusiviteit te zijn. We willen onze kinderen in staat stellen om trots te zijn op hun vaardigheden, zichzelf te zijn en samen met de club door te groeien naar senior spelers en misschien uiteindelijk zelfs coachende rollen. We streven ernaar om ons team en de mensen eromheen te laten bloeien en alles te vieren wat onze club uniek maakt".